Výkup zadlužených nemovitostí

Pro koho jsou výkupy zadlužených nemovitostí určeny?

Pro všechny majitele nemovitostí, kteří mají dluhy ve formě půjček, nebo kterým hrozí exekuce, nebo už k exekuci došlo, případně pro ty, kterým již byla v exekuci nařízena dražba nemovitosti.

Neztrácejte čas

Nechcete přijít o svůj byt, dům, nebo pozemek? Nechcete aby Váš majetek prodal exekutor v dražbě třeba jen za pouhou třetinu ceny? Začněte svou situaci okamžitě řešit. S naší pomocí se můžete zbavit dluhů, půjček, zástav i exekuce. Kontaktujte nás a my se postaráme o vaše 100% oddlužení. Čím dříve, tím více ušetříte. Pokud budete splácení svých závazků odkládat, poplatky za vykonání exekuce exekutorem vás brzy převálcují. Pokud nechcete exekutorům a dražitelům za jejich úkony zbytečně platit, máme pro vás řešení.

Jak výkup zadlužených nemovitostí probíhá?

  • vyplňte formulář na této stránce
  • nebo zavolejte na tel. 774 674 455
  • ihned společně vybereme termín prohlídky Vaší nemovitosti
  • okamžitě po prohlídce nemovitosti Vám dáme cenovou nabídku
  • exekuce a dluhy rychle vyplatíme
  • ve vašem zájmu budeme jednat s věřiteli a úřady
  • okamžitě Vám vyplatíme finanční prostředky

Jaké zadleužené nemovitosti můžeme vykoupit?

Vykupované nemovitosti musí být stále v majetku prodávajícího. Zástavy, břemena, popř. jiné právní vady nejsou překážkou výkupu. Výkup je možný jak u nemovitostí a bytů v osobním vlastnictví, tak u bytů družstevních po celé České republice.

Máte obavy?

Nebojte se a kontaktujte nás i třeba jen pro konzultaci. Na trhu působíme již řadu let a máme hodně zkušeností, které Vám můžeme nabídnout. Vždy se domluvíme na takových podmínkách, abyste byli spokojeni.

Vyplňte nezávazně formulář na této stránce a obratem se Vám ozveme.

 

Kontaktujte nás

Jakou nemovitost chcete prodat ?

RYCHLÝ VÝKUP NEMOVITOSTÍ, tel.774 674 455

..zde prodám svou nemovitost